Techniek Nederland
Zoeken

Inloggen

Onze leden

bullets

Onze leden uit de installatiebranche richten zich op ontwerp, advies, uitvoering, beheer en onderhoud van technische installaties. Onze leden uit de elektrotechnische detailhandel zijn detailhandels-, reparatie- en refurbishedbedrijven.

Kwaliteit en vakmanschap

bullets

Leden van Techniek Nederland staan voor kwaliteit, betrouwbaarheid en service. Of het nu gaat om een utiliteits- of infraproject, bedrijf of woning: u weet dat u vakmanschap in huis haalt.

Over Techniek Nederland

bullets

Techniek Nederland is de ondernemersvereniging van technisch dienstverleners, installatiebedrijven en de technische detailhandel. Meer dan welke sector ook maken wij technische ontwikkelingen praktisch toepasbaar en daarmee maatschappelijk relevant. 

Onze leden

bullets

Onze leden ontwerpen, leveren, installeren en onderhouden ‘slimme techniek’. Van zonnepaneel, warmtepomp, paneelbouw, badkamers en smart homes, tot snelle en veilige dataverbindingen, innovatieve verkeersoplossingen, complete technische en industriële installaties, steeds slimmere productielijnen en flexibele gebouwen. Op basis van kwaliteit, betrouwbaarheid, vakmanschap en service.

Altijd op de hoogte

bullets

Als brancheorganisatie volgt Techniek Nederland het branchenieuws op de voet. Vaak zijn wij zelf de bron van het nieuws, vanuit onze rol in belangenbehartiging of omdat we nieuwe producten of diensten voor onze leden hebben ontwikkeld.

Gerenommeerde kennispartner

bullets

Via diverse media houden wij niet alleen onze leden, maar ook andere partijen op de hoogte.
Volgt u ons ook?

Kom ook naar de Praktijkdagen Veilig Werken

Haal je Hoogwerker certificaat
primary

Je wil gezond blijven, over de verplichte certificaten en arbokennis beschikken. Daarom bezoek je de Praktijkdagen Veilig Werken, speciaal voor monteurs en uitvoerend leidinggevenden. Met de praktische tips verminder je klachten en verzuim. Bovendien haal je hier certificaten die meetellen voor de arbowet en VCA. Na een Praktijkdag Veilig Werken voorkom je uitval en zie je een arbo-audit met een gerust hart tegemoet. Op veler verzoek zijn er dit jaar extra ochtend- en middagsessies gepland. Deze behandelen in anderhalf uur één thema.

Modules

  1. Verantwoord kiezen tussen collectieve en persoonlijke valbescherming
  2. Leren van incidenten
  3. Goed (veiligheids)gedrag doet goed volgen
  4. Veilig op weg en weer thuis met de bestelbus en aanhanger
  5. BHV-mogelijkheden op de projectlocatie
  6. Veilig en slim gebruik van de hoogwerker

Download informatie over de praktijkdagen Monteurs en Uitvoerend leidinggevenden.

 

 

Certificaat Hoogwerker en Basisopleiding di-isocyanaten

Na het dagdeel van  de Praktijkdag Veilig Werken kun je  een drie jaar geldig hoogwerkerscertificaat halen. Hiervoor hoef je alleen de laatste module van de Praktijkdag te volgen: Veilig en slim gebruik van de hoogwerker. Werk je met PUR? Grote kans dat je dan het certificaat basisopleiding gebruik van di-isocyanaten op zak moet hebben, ook dit haal je tijdens het avondprogramma. 

 

Datum

Tijd

Locatie

Woensdag 17 april 2024

Meld je hier aan

08:30 - 16:15 uur

Van der Valk Hotel Nieuwerkerk
Parallelweg Zuid 185 2914 LE, Nieuwerkerk aan de IJssel

 

Datum

Tijd

Locatie

Woensdag 11 september 2024

Meld je hier aan

08:30 - 16:15 uur

Van der Valk Hotel Akersloot
Geesterweg 1A, 1921 NV Akersloot

 

Datum

Tijd

Locatie

Woensdag 18 september 2024

Meld je hier aan

08:30 - 16:15 uur

Bouw en Infra Park
Ceintuurbaan 2, 3847 LG Harderwijk

 

 

 

Datum

Tijd

Locatie

Woensdag 9 oktober 2024

Meld je hier aan

08:30 - 16:15 uur

Van der Valk Hotel Zwolle
Nieuwleusenerdijk 1, 8028 PH Zwolle

 

Nieuw: Veilig Werken Ochtend- en Middagsessies

Wil je sparren met experts over hoe je echt veiliger werkt? Schrijf je dan in voor de nieuwe gratis bijpraatsessies vroeg in de ochtend of einde middag. Deze sessies zijn zowel voor monteurs als leidinggevenden interessant. In maximaal twee uur ben je up-to-date. In de ochtend word je bijgepraat hoe je op veilig hoogte werkt. Tijdens de middagsessies laten we je zien hoe je medewerkers aanspreekt op veilig gedrag. 

 

 

Datum

Tijd

Locatie

Woensdag 12 juni 2024

Meld je hier aan

07:30 - 09:00 uur / 16:00 - 18:00 uur

Bouw en Infra Park
Ceintuurbaan 2, 3847 LG, Harderwijk

 

 

Datum

Tijd

Locatie

Woensdag 13 november 2024

Meld je hier aan

07:30 - 09:00 uur / 16:00 - 18:00 uur

Civilion-opleidingsinstituut voor de bouw
Amerikastraat 7, 5232BE
Den Bosch

 

 

Installateur

“Veiligheid staat op één. Daarom nemen wij onze medewerkers mee naar de Praktijkdag Veilig Werken van Techniek Nederland. De certificaten die we daar halen zijn mooi meegenomen.”

Sylvester Kempe - Projectleider Waardevolt bv.