Waterstof in de wijk: beleef het bij DOC33 in Hoogeveen! Op deze inspirerende ontbijtsessie hoor je alles over het project Waterstofwijk Erflanden én de toekomst van waterstof. Het Waterstofontbijt is een initiatief van DOC33 en New Energy Coalition in samenwerking met Techniek Nederland en Wij Techniek.
Wat kun je verwachten?
- Plenaire aftrap door DOC33 en New Energy Coalition
- Jakob Hulshof geeft een overzicht van de ontwikkelingen binnen Techniek Nederland
- Kees Boer deelt namens de Gemeente Hoogeveen de stand van zaken over het project Waterstofwijk Erflanden
Na het plenaire deel gaan we verder in een interactieve carrousel:
- Rendo belicht de problemen en oplossingen die zich tijdens het project voordeden
- Remeha geeft een doorkijk naar de toekomst van waterstof in cv-installaties
- Van Dorp belicht de uitdagingen die ze tegenkwamen tijdens de uitvoering
En er is meer!
- Na afloop van het programma is er de mogelijkheid om het Tiny House én het losstation in de wijk Erflanden te bezoeken.
- Tevens neemt Jogchem Meinema namens New Energy Coalition ons mee in de wereld van Virtual Reality. Met VR-brillen ervaar je zelf verschillende onderdelen en toepassingen vanuit de waterstofketen.
- DOC33 geeft aan de hand van een demonstratie inzicht in het verschil tussen aardgas en waterstof met de waterstoftafel.
Meer weten? Kijk dan op de website van DOC33.